نرم افزارهای چاپار سیستم

Chapar System Logo

     
 

فرآیند خرید نرم افزار

در یک دهه اخیر با پیشرفت فناوری, امکان فروش غیر حضوری کالا به خصوص محصولات نرم افزاری و دیجیتالی رشد چشمگیری داشته است. این امر با حذف هزینه های نمایندگی و خدمات حضوری باعث کاهش قابل توجه قیمت نرم افزار و خدمات پشتیبانی آن شده است. بر همین اساس فروش نرم افزار چاپار سیستم و ارائه خدمات آن به شکل غیرحضوری است.

مراحل خرید و راه اندازی نرم افزار چاپار سیستم

1- بررسی

با بررسی مشخصات نرم افزار, لیست قیمت , فیلم و دموی نرم افزار , نسخه مناسب نرم افزار را انتخاب کنید.

برای نصب نسخه آزمایشی یا موقت با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. نصب نسخه موقت رایگان است و این نسخه بدون قفل تا یک ماه کار می کند.

2- پیش فاکتور

جهت صدور پیش فاکتور,  نسخه نرم افزار و امکانات مورد نظر و تعداد کاربران را به بخش فروش اعلام کنید.

3- نصب نسخه موقت نرم افزار

در صورت تایید پیش فاکتور, پس از درخواست و هماهنگی,  نسخه موقت نرم افزار از طریق ریموت اینترنتی نصب می شود. نسخه موقت نرم افزار بدون قفل تا یک ماه کار می کند.

این زمان فرصت کافی جهت بررسی بیشتر و در صورت تایید, پرداخت و خرید نسخه اصلی نرم افزار را فراهم می کند. بانک اطلاعاتی نسخه موقت و اصلی یکی است. بنابراین اطلاعات وارد شده در نسخه موقت در نسخه اصلی نیز قابل دسترس است.

 با توجه به نسخه نرم افزار, تعداد کاربران, سیستم عامل کامپیوترها, مشخصات سرور و تنظیمات شبکه ممکن است نصب نرم افزار در چند نوبت انجام شود.

4- صدور فاکتور نرم افزار

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور, فاکتور الکترونیکی در سامانه مودیان صادر می شود. فاکتور به همراه ضمانتنامه خدمات پشتیبانی به آدرس مشتری پست می شود. به دلیل امکان رهگیری آنلاین مرسوله پستی, ارسال ها فقط از طریق پست پیشتاز انجام می شود.

5-آموزش نرم افزار

قبل از کار با نرم افزار فیلم آموزش آن ملاحظه شود. فیلم های آموزشی با کیفیت قابل قبول, به تفصیل و به تفکیک بخش های نرم افزار تهیه شده است. پس از شروع کار با نرم افزار موارد مبهم یا جزئیات, تلفنی یا از طریق ریموت اینترنتی راهنمایی می شود.

پشتیبانی نرم افزار مطابق ضمانت نامه خدمات پشتیبانی انجام می شود.

pdf catalog icon

فایل شرایط فروش و راه اندازی نرم افزار چاپار سیستم

 

 
 
شرکت چاپار سیستم پارس از سال 1387